Hakkımızda

Çözüm Teknik Didim olarak Aydın-Didim de hizmet vermekte olup elektronik uydu sistemleri klima beyaz eşya servisi teknik servis beyaz eşya klima elektronik tv uydu güvenlik sistemleri kurulum montaj bakım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.


didim çözüm teknik klima

VİZYON : TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDEREK BÖLGEMİZDE FAALİFET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDAN BİRİ OLMAK.MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ VE EKONOMİK HİZMETİ VERMEK.


MİSYON : MÜŞTERİLERİN BEKLENTİLERİNE CEVAP VERECEK GEREKLİ BİLGİ VE DONANIMA SAHİP OLMAK. HER ZAMAN EN KALİTELİ MALZEME VE ÜRÜNLERİ KULLANARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK. HER ZAMAN YENİLİKLERE AÇIK KENDİNİ GELİŞTİREN GÜLERYÜZLÜ PERSONELLERLE YÜZDEYÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK.

Servis mi Arıyorsun?